Opstellen en uitvoering ontruimingsoefeningen
Klik hier om contact met ons op te nemen voor meer informatie of deelname aan de cursus

Waarom een ontruimingsoefening?

Ondanks allerlei voorzorgsmaatregelen en preventieve voorzieningen kunnen zich in een gebouw toch levensbedreigende situaties voordoen. Het is dan van groot belang dat het gebouw zo snel mogelijk verlaten kan worden. Hiervoor wordt doorgaans een bedrijfsnoodplan opgesteld. Het is van grootbelang dit plan een keer per jaar te oefenen met alle medewerkers in een ontruimingsoefening. Zo komen eventuele onvoorziene knelpunten in het ontruimingsproces aan de orde en worden de bedrijfshulpverleners en medewerkers getraind hoe ze een ontruiming moeten uitvoeren.

 

Doelgroep

Voor alle bedrijven die wensen een ontruimingsoefening uit te voeren zodat in het geval van echte calamiteiten ook adequaat gehandeld wordt.

 

Inhoud          

Het opstellen van een ontruimingsoefening door 't WEB in samenwerking met uw bedrijf. Na planning en opstellen van de oefening zal deze worden uitgevoerd in samenwerking met medewerkers van 't WEB.

 

Kosten

Op verzoek zullen wij u een offerte doen toekomen